Dilovası Tamir Harcı

Dilovası Tamir Harcı

Binalarda kullanılan beton kısımların zamanla aşındığı görülmektedir. Bu tür nedenlerden dolayı da tamir harcı denilen yapı malzemeleri kullanılmaktadır. Binalarda tesviye amacı için kullanılmaktadır. Betonlarda oluşan çatlakların ve oyukların giderilebilmesi amacı için tamir harcı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra Dilovası tamir harcı seramik ve karo öncesi alt zeminin doldurulması amacı ile tercih edilmektedir.

İç ve dış yerlerde tesviye amaçları için tercih edilmektedir. Uygulanması basittir. Toz ile su karışımı bir araya getirilerek el mikseri ile çekilerek hazır hale getirilir. Bunun yanı sıra uygulama aşamasında mala ile uygulanması mümkündür. Binalarda oluşan hasarların giderilebilmesi için tercih edilen önemli bir yapı elemanıdır.

Tamir Harcı Özellikleri

Dilovası tamir harcı farklı özelliklere sahiptir. Genellikle içerisinde polimer bulunmakta olup, istenilen yerlerde yüksek mukavemet sağlamaktadır. Agrega özellikleri, akışkanlığı ve sertliği ile farklı tamir harçları bulunabilmektedir. Tamir harcı uygulanacak yere göre hazırlanmalıdır. Elastikiyet gerektiren yerlerde farklı tamir harçları kullanılırken sertlik ve mukavemet gerektiren yerlerde farklı ürünler kullanılmaktadır. Tamir harcı ürünleri birçok yerde tercih edilen yapı malzemeleridir.

Yapımı oldukça kolay olan tamir harcı istenilen her yerde kullanılabilmektedir. Normal harçtan farklı olarak çeşitli katkı malzemeleri ile istenen özelliklerin verilebilmesi mümkündür. rötre yapmama özelliği ile aynı zamanda tamir harcı eski beton ile yüksek oranda yapışabilme özelliğine de sahiptir. Uygulanacak yüzeyin öncelikle temizlenmesi gerekmektedir.

Tamir Harcı Ve Faydaları

Dilovası tamir harcı için çok fazla kullanım yeri vardır. Deliklerin kapatılabilmesi için kullanılırken çeşitli kaplama malzemelerinin uygulanması aşamasında da tercih edilen bir üründür. Sağladığı faydalar ile dikkat çekmektedir. Uygulanan yüzey ile bütünleşerek tam bir görünüm sağlamaktadır. Günümüzde birçok alanda kullanımı mümkündür. Çeşitli malzemeler ile karıştırılarak farklı özellikler katılabilmektedir.

Qıs yapı kimyasalları ile tamir harcı ürünlerini temin edebilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli çözümler için Qis yapı kimyasallarını tercih edebilmeniz mümkündür. Günümüzde ihtiyaç duyulan özelliklere sahip farklı tamir harcı malzemeleri için en nitelikli çözümler için Qis yapı kimyasalları hizmet vermektedir. Siz de ihtiyacınız olan tamir harcı ve diğer yapı elemanları için Qis yapı kimyasallarından hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.