Gebze Bitüm

Gebze Bitüm

Bitüm, özellikle çatı izolasyon katının yapılmasında kullanılan siyah renkli ve katı bir maddedir. İlk aşamada sıcak olan ve daha sonra uygulandıktan sonra donan bu tür maddeler, suyu geçirmez. Bu sayede çatı katlarının izolasyonunu sağlanması desteklenir. Özellikle kullanım sırasında çeşitli malzemeler ve yerleştirme araçlar kullanılmalıdır. Gebze bitüm ürünleri dayanıklı bir tavan yapısının en temel noktasıdır. Öncelikle döküldükten sonra üzerine beton eklentisi yapılabilir. Bu sayede istenen sonuçlar alınabilir. Bu tür ürünlerin son derece kaliteli olması gerekecektir. Kış aylarında meydana gelen su akıntılarının tamamıyla önlenmesi bu tür sistemler sayesinde mümkün duruma gelmektedir. Bu da çeşitli sorunların önüne geçecektir.

Gebze Bitüm Kullanımı

Günümüzde kullanımları sıklıkla yapılan bu tür ürünlerin, özellikle son yıllarda zift modeliyle kullanımları sıklıkla karşılaşılan hususlardan birisidir. Toplu olarak hazırlanan karışımlar, zamanla donacak ve sertleşecektir. Bu sayede tavanın izolasyonu yapılmış olacaktır. Yapısı dayanıklı ve serttir. Bu sayede aşınma, çatlama ya da kırılma gibi diğer izolasyon malzemelerinin yaşadığı sorunları yaşamaz. Gebze bitüm ürünleriyle çeşitli işlemler kolayca yapılmaktadır. Bu durum sonucunda birçok alan izolasyonu kolayca yapılmıştır. Günümüzde birçok yerde kullanılan ve tavan dayanıklılığın arttırılmasında faydalı olan bu tür yapılar, uygun fiyatlı ve uzun ömürlüdür. Özellikle yapımından sonra on veya yirmi yıl sonra bile işlevini kaybetmemiş bir şekilde kullanılabilir.

Bitüm Avantajları

Bu tür ürünlerin izolasyon açısından önemli faydaları vardır. Fakat bazı durumlarda çeşitli olumsuzluklar meydana gelmesine sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına ilk aşamada doğru yerleştirme yapılmalıdır. Gebze bitüm ürünlerinin yerleştirildikten ve donduktan sonra kırılmadan tekrar düzenlenmesi mümkün değildir. Günümüz şartlarında bu durum birçok alanda tercih edilmektedir. Bitüm uzun süreli kullanım sağlayan önemli bir izolasyon malzemesidir. Qis Yapı Kimyasalları firması, bitüm ürünlerinin en iyi şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlar. Özellikle yeni inşa edilen yapıların tavanlarında izolasyon sağlamak ya da sonradan ekleme yapmak adına kullanım yapılabilir. Bu tür ürünlerin en kaliteli şekilde sizlere sağlandığı firma içerisinde güler yüzlü destek sağlanır. Bu da müşteri memnuniyetini ne kadar önemli olduğunun bir göstergesidir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.