Gebze Polyurea

Gebze Polyurea

Gebze polyurea, su yalıtımı imkânı sağlayan ve çeşitli bileşenlerin birleşmesiyle ortaya çıkmış olan bir üründür. Paketler hâlinde satışı yapılmakla beraber birçok alanda üst üste sınırsızca kullanılabilir. Özellikle yapıları sebebiyle sprey şeklinde uygulanır. Daha sonra sertleşen bu yapı tıpkı poşet gibi yüzeyde su geçirgenliğini önler. Bu sayede yağmur ya da dış faktörler nedeniyle oluşmuş olan suyun, beton içlerine girmesini önler. Günümüzde bu tür sistemler sıklıkla uygulanır. Kullanımı kolay olmakla beraber ekonomik açısından da fayda sağlar. Oldukça modern bir ürün olan bu madde, izolasyon fırsatlarını üst düzey taşır. Özellikle yapım sırasında ve sonrasında her an uygulanabilmekte ve kısa sürede sertleşmektedir. İnce bir tabaka hâlinde oluşturulmakta olup, sprey kullanımına bağlı olarak bu tabaka kalınlaştırılabilir.

Polyurea Kullanım Çeşitleri

Bu tür ürünler yüzeylere doğrudan yapılmakta ve daha sonra bu yüzeyde sertleşmektedir. Normal boyalar gibi yüzeye tamamen sıkılmalıdır. Bu sayede belirli bir süre sonra tüm yüzey kaygan bir zemin görünümü alır. Yapıları dayanıklı olmakla birlikte zaman içerisinde alınmaktadırlar. Özellikle üzerlerine eklenti yapılacak tavalarda kullanılmaları ergonomik alan oluşturur. Uygulanırken ya da uygulandıktan sonra büyük bir alan kaplamaz. Gebze polyurea ürünleri ekonomiktir ve doğaya zarar vermez. Özellikle kısa sürede uygulanabilir olması ve uygulandıktan sonra herhangi bir işlem gerektirmemeleri sebebiyle tercih edilme noktasında önemli bir üründür. İnşaat sektörü içerisinde su izolasyonu adına kullanılan bu tür malzemeler, çeşitli avantajlar sağlamakta ve uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Polyurea Yapısı

Gebze polyurea ürünleri bölgede neredeyse her inşaatta kullanılır. Tüm işlemlerden sonra kısa bir uygulamayla su yalıtımı sağlanır. Uygulandıktan sonra donarak su geçirgenlik özelliğini ortadan kaldırmaktadır. Özellikle kış aylarında biriken suların, beton içerisine girmesi bu yolla engellenmiş olacaktır. Ürün seçenekleri çok fazla olmakla beraber uzun ömür imkânı sağlayacak olanlar tercih edilmelidir. Bu durum işlemlerin sürekli tekrar etmemesine fayda sağlar. Qis Yapı Kimyasalları firması bünyesinde satışı yapılmakta olan bu ürünler, kolayca tedarik edilebilir. Sizlere sağlanacak avantajlar la memnuniyet oluşturmayı amaçlayan firma, bu konuda eksiksiz çalışmaktadır. Ürünleri en iyi fiyatlarla satın almak ve uzun süreli kullanmak için tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.