HAKKIMIZDA

QIS Yapı Kimyasalları, inşaat sektöründe başta su yalıtımı olmak üzere yapı kimyasalları sektöründe 6 yılı aşkın süredir deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe yeni bir yüz olan QIS, ürettiği kaliteli ürünler, uygulamalarda aktardığı doğru çözümler ve sürekli geliştirdiği yeni ürünleri ile giderek artan bir büyüme grafiği sergilemektedir. QIS ürünleri, Kocaeli’de bulunan üretim tesisi ile Türkiye’nin her bölgesine ve yurtdışına hizmette bulunmakta, bir çok önemli projede başarı ile uygulanmaya devam edilmektedir.

ÜRÜN KATALOĞUMUZU İNDİR Referanslarımıza Göz Atın

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızl ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

KÜLTÜR

Modern yalıtım sistemlerini ve bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek ürettiği yksek standartlı ve kaliteli ürünlerle ulusal ve uluslararas platformda sektörün güvenilir, sevilen ve örnek markası olmaktır.

İletişim