trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımzıda

QIS Yapı Kimyasalları, inşaat sektöründe başta su yalıtımı olmak üzere yapı kimyasalları sektöründe 7 yılı aşkın süredir deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe yeni bir yüz olan QIS, ürettiği kaliteli ürünler, uygulamalarda aktardığı doğru çözümler ve sürekli geliştirdiği yeni ürünleri ile giderek artan bir büyüme grafiği sergilemektedir. QIS ürünleri, Kocaeli ve Samsun’da bulunan üretim tesisleri ile Türkiye’nin her bölgesine ve yurtdışına hizmette bulunmakta, bir çok önemli projede başarı ile uygulanmaya devam edilmektedir.

Misyonumuz

Qis Yapı Kimyasalları her zaman kendisine müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak belirlemiş bu misyon doğrultusunda müşteri memnuniyeti için elinden gelen en yüksek enerji ile müşterilerine hizmet verme bilincinde bir firmadır.Bu misyon bizi sektör liderleri arasına sokmaktadır.

Vizyonumuz

Qis Yapı Kimyasalları vizyon olarak her zaman yenilikçi iyi ile yetinmeyip hep daha iyiyi arayıp bunu müşterilerine en uygun fiyata sunmayı ve her zaman inovasyon projeleri ile daha güzel projeler ortaya çıkarıp hem sektöre hem dünyaya hem Türkiyemize daha faydalı olmak amacındadır.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?